کربن زدایی و پاکسازی موتورهای درونسوز

شرکت زیست پردازش آریا نمایندگی رسمی شرکت ماداکسین در خراسان بزرگ (رضوی، شمالی، جنوبی)

کربن زدایی و پاکسازی موتورهای درون سوز (بازیابی کارایی منبع کاتالیست)

پیامدهای بهره مندی از دستگاه کربن زدایی ماداکسین:

وسایل نقلیه موتوری منابع مهم مصنوعی آلودگی هوا محسوب میگردند و این یکی از معضلات مهم زیست محیطی در دنیای امروز است. مصرف زیاد بنزین، کیفیت سوخت و متاسفانه موتور خودروهای ساخت داخل سه متهم اصلی آلودگی هوا بویژه در شهرهای پر تردد معرفی  میشوند.

شرکت آبیار ماداکسین با به اختیار گرفتن تکنولوژی کربن زدایی از موتورهای درونسوز، بدون استفاده از مواد شیمیایی رایج، موفق به بومی سازی و تجاری سازی سیستمی با هدف پاکسازی موتورهای درونسوز بنزینی و دیزلی و همچنین احیا منبع کاتالیست خودرو، شد.

در این تکنولوژی نوین، علاوه بر کاهش آلاینده های خروجی از خودرو تا 70%، میزان سوخت مصرفی خودرو نیز کاهش میابد. همچنین افزایش شتاب خودرو یکی از موثرترین پیامدهای کربن زدایی با این تکنولوژی می باشد.

این فرآیند با سست کردن و شکستن بسیاری از ذرات و ترکیبات کربنی موجب پاکسازی دریچه کنترل سوخت، سنسورهای اکسیژن، شمع ها، EGR ، توربو شارژها، استپر موتور، دریچه سوخت، منبع کاتالیست و فیلتر DPF در موتورهای دیزلی می گردد. همچنین علاوه بر پاکسازی بخش داخلی موتور، پاکسازی بخش خروجی تا اگزوز نیز صورت پذیرفته و بدین ترتیب با تبادل هوای بیشتر و افزایش تنفس موتور، راندمان خودرو افزایش می یابد.

شماره تماس :

202 07 07 0915

  معرفی شرکت

  شرکت دانش بنیان زیست پردازش آریا با حضور جمعی از نخبگان رشته های مختلف در استان خراسان رضوی تشکیل یافته است. خط مشی این مجموعه علمی انجام تحقیقات، مطالعات عملی و اجرا در زمینه پروژه های بین رشته ای می باشد.

  آدرس

  مشهد، خیابان صاحب الزمان، نبش صاحب الزمان (عج) 7

  تلفن

  8036 524 915 98+

  ایمیل

  info@zistpardazesh.ir